Міжбанк: куди піде курс долара і євро сьогодні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: куди піде курс долара і євро сьогодні

Валюта
2244
Ось і пройшла перша декада березня на валютному ринку. Завдяки святкуванню 8 березня, а також досить спокійній обстановці як на валютному міжбанку, так і на ресурсному — особливих потрясінь з курсом не було. Швидше — була просто поточна діяльність. Але друга декада обіцяє бути більш активною і цікавою як через внутрішні причини, так і з огладу на новини на світових майданчиках. У світі сьогодні пройде оприлюднення рішень ЄЦБ щодо подальшої грошово-кредитної політики і потім через 45 хвилин — прес-конференція керівництва центрального банку Європи з відповідями на багато незручних і навіть провокаційних запитань економічних журналістів, а 17 березня — засідання ФРС США фактично щодо аналогічних проблем. Це обіцяє валютні ралі по парі євро/долар як сьогодні, так і наступної середи на світових ринках і позначиться на курсі євро відносно гривні. Зароблять на цьому, як завжди — спекулянти.
З внутрішніх чинників цього четверга на поведінку учасників валютного ринку будуть впливати в основному курсові завдання та поведінка великих гравців, а також тих клієнтів, хто вичікує мінімальні котирування для купівлі валюти.
Саме цей відкладений попит вчора в середині дня підтягнув котирування долара вгору на здавалося б досить позитивному для гривні ринку. Якщо вони і сьогодні «злякаються» потенційного зростання курсу і вирішать купувати валюту — тиск на курс гривні різко зросте. Цим також обов’язково скористаються все ті ж банки-спекулянти. Якщо ж подібні побоювання частини клієнтів не спрацюють — то нас очікує досить спокійний день по долару і періодичні стрибки котирувань євро в моменти оголошення результатів рішень ЄЦБ і прес-конференції Крістін Лагард.
За нашими прогнозами обсяг операцій 11 березня на міжбанку буде в межах до $ 170−190 млн максимум при здійсненні до 580 угод. Як і всі попередні дні – особливо нічого не зміниться в тактиці Нацбанку. Тільки при дуже істотних перекосах попиту і пропозиції на міжбанку можлива його поява з відповідною інтервенцією. Але швидше за все — це в четвер не знадобиться і ринок сам досягне компромісу по курсу між продавцями і покупцями.
Котирування міжбанку, за прогнозами 11 березня будуть у межах: долар — коридор 27,6 27,85 грн, євро — коридор 32,75−33,35 грн з досить суттєвими коливаннями в середині і в другій половині сесії.
Курс долара на Міжбанку — графік:
Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США — 27,75 / 27,76
євро — 33,19 / 33,21
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас