У фіскальній службі розповіли, коли запрацює Бюро економічної безпеки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У фіскальній службі розповіли, коли запрацює Бюро економічної безпеки

Казна та Політика
561
Для того, аби Бюро економічної безпеки (БЕБ) почало функціонувати, знадобиться близько пів року — це пов’язано з кількістю особового складу.
Про це голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник розповів під час онлайн-зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією.
«Щоб БЕБ почав функціонувати, потрібно пів року, аби запрацювало не менше 30% особового складу», — заявив Мельник.
Він додав, що після підписання закону «Про Бюро економічної безпеки України» Президентом України Державна фіскальна служба буде передавати свої функції до новоствореного органу.
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт № 3087-д «Про Бюро економічної безпеки», створення правоохоронного органу, який займатиметься кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.
Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 3959−1 про внесення змін до адміністративного і кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки.
Новостворений правоохоронний орган покликаний займатися кримінальними порушенням у сфері економіки та ліквідує податкову міліцію.
Загалом у БЕБ планують працевлаштувати 4 тисячі працівників — як у центральний апарат, так і в регіональні відділення.
Кабмін на позачерговому засіданні 21 грудня призначив Вадима Мельника головою Державної фіскальної служби шляхом укладення з ним контракту про проходження держслужби на період дії карантину.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас