0 800 307 555
0 800 307 555

Рада зробила крок до відтермінуквання встановлення лічильників газу


Рада зробила крок до відтермінуквання встановлення лічильників газу

Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 4248−1, який передбачає продовження кінцевих термінів встановлення індивідуальних лічильників для населення до 1 січня 2023 року. Відповідне рішення підтримали 279 народних депутатів.

«1 січня 2021 року закінчився термін встановлення суб’єктами господарювання, що здійснюють розподіл природного газу, лічильників газу для населення… прийняття законопроекту пропонується з метою захисту прав споживачів по послугах поставки природного газу для приготування їжі і усунути відповідні ризики відключення газу», — заявив під час представлення законопроекту нардеп від «Слуги народу» Сергій Гривко.

За його словами, основний (4248) і альтернативний (4248−1) законопроекти подовжують терміни встановлення газових лічильників.

«Але в альтернативному доповнені певні технічні норми, які роблять законопроект трохи кращим», — додав Гривко.

Як зазначають автори законопроекту, відсутність індивідуальних приладів обліку газу та необґрунтований рівень чинних норм споживання для категорії побутових споживачів, не обладнаних приладами обліку, не є мотивуючим фактором для реальної економії ресурсів, що в свою чергу призводить до збитків всіх суб’єктів господарювання.

Згідно з пояснювальною запискою, проект закону пропонує перегляд і подовження кінцевих термінів встановлення індивідуальних лічильників для населення до 01.01.2023.

Довідка Finance.ua:

  • У січні парламентарії прийняли в цілому законопроект про зміни до Держбюджету на 2021 рік щодо компенсацій українцям у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію, але компенсувати високі тарифи будуть не всім.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua