0 800 307 555
0 800 307 555

Пів мільйона киян можуть безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу


Пів мільйона киян можуть безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу

Київ веде переговори з кількома виробниками про закупівлю вакцини для столиці.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Читайте також: Степанов розповів, коли вакцина від COVID-19 з’явиться на комерційному ринку України

«Столична влада веде переговори з кількома американськими та європейськими компаніями-виробниками вакцини від коронавірусу. Я використовую всі свої іноземні контакти та зв’язки для того, щоб забезпечити киян вакциною. Йдеться про те, щоб закупити для Києва 1 мільйон доз препарату для вакцинації 500 тисяч киян», — сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що столиця готова закупити вакцину за кошти міського бюджету. Адже поки в Україну жодна з вакцин не надійшла. А Київ — багатомільйонне місто, де вірус розповсюджується найбільшими темпами.

Віталій Кличко зазначив, що у столиці готова інфраструктура для проведення вакцинації: є обладнання для зберігання вакцини, кабінети щеплень, а фахівцям централізовано проведуть відповідні навчання.

«Місто закупатиме вакцину напряму, у виробників. Вакцина, яку придбає столиця, буде застосовуватися виключно безкоштовно і для визначених категорій людей. Як тільки ми підпишемо контракт, я одразу поінформую про це киян, громадськість. А сьогодні я подаю на розгляд депутатів проект рішення про внесення змін до програми „Здоров’я киян“ на 2021 рік, яке дозволить за рахунок міського бюджету закупити вакцину та вакцинувати зазначені категорії киян», — сказав мер Києва.

Він у прямому ефірі, під час брифінгу, підписав розпорядження про відповідний проект рішення.

«Ми повинні невідкладно ухвалити це рішення, щоб не зволікати з оплатою, як тільки буде підписаний контракт. Щоб Київ якнайшвидше отримав вакцину», — наголосив Віталій Кличко.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr &#129 323;

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua