0 800 307 555
0 800 307 555

Степанов розповів, коли вакцина від COVID-19 з'явиться на комерційному ринку України


Степанов розповів, коли вакцина від COVID-19 з'явиться на комерційному ринку України

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує, що на комерційному ринку легальна вакцина від COVID-19 з’явиться до літа.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Якщо говорити про появу вакцини від коронавірусної хвороби на комерційному ринку в достатній кількості, думаю, що до літа з’являться легальні поставки вакцини», — заявив Степанов.

За його словами, національний план вакцинації від COVID-19 передбачає, що всі громадяни України будуть вакциновані за державний кошт. Цей план складається з п’яти етапів.

Почнуть вакцинацію з медичних працівників, літніх людей і тих, хто знаходиться в групі ризику. З кожним етапом вакцинації охоплення людей зростатиме.

Міністр повідомив, що на п’ятому етапі планують вакцинувати людей, які не потрапляють в групу ризику ні за віковою, ні з професійного показниками і не мають супутніх захворювань.

Вакцинувати людей з п’ятої групи будуть в кінці 2021 — початку 2022 року. Якщо людина бажає вакцинуватися раніше, то вона зможе придбати вакцину на комерційному ринку.

Довідка Finance.ua:

  • Україна продовжує вести переговори про постачання вакцин від коронавірусу з США. Міністерство охорони здоров’я проводить переговори з компаніями Pfizer, Moderna і Johnson&Johnson.
  • В Україні 43% населення готові вакцинуватись від COVID-19 за умови, якщо щеплення буде безкоштовним, не готові – 52%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua