0 800 307 555
0 800 307 555

Всі смартфони Apple, починаючи з iPhone 8, отримали підтримку відеодзвінків FaceTime з роздільною здатністю 1080p


Всі смартфони Apple, починаючи з iPhone 8, отримали підтримку відеодзвінків FaceTime з роздільною здатністю 1080p

Ще в листопаді Apple випустила iOS 14.2, яка принесла безліч нових можливостей. Однак одна з функцій не була згадана в примітках до випуску. Йдеться про підтримку відеодзвінків FaceTime в роздільності 1080p на iPhone 8 і новіших смартфонах компанії.

Фахівці видання MacMagazine виявили, що Apple оновила сторінки специфікацій для деяких своїх смартфонів незабаром після випуску iOS 14.2. Було помічено, що на сторінці iPhone XR з’явилася інформація про те, що пристрій підтримує FaceTime HD при підключенні до Інтернету через Wi-Fi. Раніше ця можливість була відсутня. Подальше дослідження сайту Apple показало, що підтримку FaceTime в роздільності 1080p отримали всі смартфони компанії, починаючи з iPhone 8.

Таким чином, після внесення цієї зміни в ПЗ, коли справа доходить до використання FaceTime HD, єдиною перевагою iPhone 12 є підтримка відеодзвінків в роздільності 1080p в стільникових мережах 5G, з якими більш ранні iPhone не працюють.

Згідно з тестами, проведеними фахівцями MacMagazine, на старих iPhone помітна велика різниця між дзвінками в роздільності 1080p і 720p.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua