0 800 307 555
0 800 307 555

Європейські компанії заявили про неминуче банкрутство через Covid-19


Європейські компанії заявили про неминуче банкрутство через Covid-19

Більше половини європейських компаній малого і середнього бізнесу кажуть, що в наступному році їм загрожує банкрутство через пандемію коронавірусу, якщо їх доходи не почнуть рости.

Про це пише Bloomberg.

Читайте також: Підприємці назвали основні проблеми бізнесу під час карантину

За даними серпневого дослідження McKinsey & Co., кожна п’ята компанія в Італії і Франції очікує подачі заяви про банкрутство протягом шести місяців.

Підприємства є ключовими для регіону, на них припадає понад дві третини робочої сили. Пандемія сильно вдарила по європейським фірмам, 70% повідомили про зниження доходів.

Більшість європейських підприємців вважають економічну ситуацію тривожною, вони турбуються з приводу неможливості платити по кредитах і необхідності звільнень співробітників.

У Німеччині з’являється все більше так званих зомбі-компаній, які в кінцевому підсумку можуть підірвати економіку на довгі роки вперед.

Тисячі таких підприємств не можуть покрити свої витрати щодо обслуговування боргу за рахунок прибутку. Багато економістів упевнені, що подібним фірмам краще дати закритися, ніж штучно підтримувати їх існування.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua