0 800 307 555
0 800 307 555

Власне житло: більшість українців живуть на своїх квадратних метрах (інфографіка)


Власне житло: більшість українців живуть на своїх квадратних метрах (інфографіка)

Сьогодні в Україні для багатьох придбання власного житла є метою №1. Особливо це стосується молодих людей, які створюють власні сім’ї і хочуть жити окремо від батьків. Тим більше, в Україні активно триває процес урбанізації, молодь все більше їде в місто і все частіше ставить за мету обзавестися власними квадратними метрами.

Водночас, за даними президента Конфедерації будівельників України Льва Парцхаладзе, 86,3% українців володіють власним житлом. При цьому, на тлі європейських країн цей показник досить високий. Відсоток власників житла вищий тільки в Росії (87,3%), Угорщині (95,8%), Румунії (91,7%) і Литві (90,3%). Про це свідчать дані Євростату.

В інших країнах Європи відсоток власників власного житла нижчий, ніж в Україні. При цьому найнижчий показник у Швейцарії – лише 42,5% жителів країни мають власне житло.

У половині районів Києва ціни на довгострокову оренду житла, як і раніше, нижчі від докарантинного рівня. Кімнати в столиці здають за 3000-4500 грн на місяць, а знявши трійку на трьох, можна заощадити від 1630 до 4500 грн на місяць. Однушки в “університетських” районах великих міст коштуть від 6500 до 9000 грн.

🏙️ Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua