0 800 307 555
0 800 307 555

Держбюджет-2021: Кабмін спростував найпоширеніші фейки


Держбюджет-2021: Кабмін спростував найпоширеніші фейки

Уряд вчасно розробив і подав проект Держбюджету-2021, і наразі документ перебуває на розгляді у Верховній Раді. Та навколо кошторису точиться багато розмов. Тож у Кабміні вирішили розвіяти 10 найпопулярніших міфів про Держбюджет можливостей.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Перш за все, за оприлюдненими даними, уряд не збирається зменшувати обсяг субсидій. Крім того, пенсії продовжуватимуть індексувати – на них виділили рекордні 323 млрд грн.

Читайте також: Треба рятувати — Гетманцев про проєкт бюджету

Ще один важливий пункт – видатки на уряд, ОП та Парламент будуть меншими, ніж у минулі роки. А кошти на протидію коронавірусу спрямують напряму міністерствам без створення фондів.

Раніше Finance.ua повідомляв, що законопроєкт про Державний бюджет України на 2021 рік не передбачає спрямування коштів на створення та фінансування в державі окремого фонду для боротьби з COVID-19. Про це заявляв Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Довідка Finance.ua:

  • Нагадаємо, 15 вересня проєкт бюджету був зареєстрований у Верховній Раді, а 18 вересня парламент прийняв документ в роботу. Основні показники проєкту можна переглянути за посиланням.
  • Раніше повідомлялось, що після представлення Кабміном у Раді проєкту держбюджету-2021, нардепи від різних фракцій та груп розкритикували документ, назвавши його, зокрема, “утопією” і “катастрофою” і заявили про необхідність доопрацювання.
  • До законопроекту про державний бюджет на 2021 рік надійшла 2451 правка від народних депутатів, якщо врахувати всі – на це піде 3 бюджети.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua