0 800 307 555
0 800 307 555

Підтримка бізнесу щодня


Справжня сила — у підтримці! Це основний принцип фінансової компанії БізнесПозика, якого вона дотримується вже впродовж більше 3 років своєї діяльності.

«БізнесПозика» — фінансова організація, яка видає короткострокові кредити ФОП і СПД, без застави та поручителів, на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття торгової точки та на будь-які інші потреби підприємства.

Даруємо гроші малому бізнесу
Компанія «БізнесПозика» — клієнтоорієнтована та постійно покращує сервіс для підвищення репутації. І зовсім нещодавно була запущена масштабна програма підтримки українського бізнесу “БІЗНЕСПОЗИКУ обирай — ГРОШІ вигравай”. Вона триватиме з 13.08.2020 по 11.09.2020 року. Результати будуть оголошені 18 вересня 2020 року.

Що потрібно знати про програму?
- У програмі можуть взяти участь представники малого бізнесу, що мають зареєстрований більше року ФОП з обігом більше 1 000 000 грн на рік.
- Всього є 3 призових місця і відповідні до них нагороди: 1 місце — 50 000 грн, 2 місце — 20 000 грн, 3 місце — 10 000 грн.

Щоб стати учасником програми, потрібно виконати наступні умови:
1. Заповнити анкету за посиланням.
2. ФОП повинен бути зареєстрований більше 1 року.
3. Фінансовий обіг має становити більше 1 000 000 грн на рік.
4. Потрібно доєднатися до спільнот БізнесПозики у Facebook та Instagram.
5. Та вподобати акційну публікацію у Facebook або Instagram.
6. Зробити репост публікації на свою відкриту сторінку у Facebook.

Переможців обере партнер БізнесПозики фінансовий портал Finance.ua, який володіє високим рівнем експертизи, за таким головним критерієм — реалістичність і потенційна вигода використання виграшу у вашому бізнесі.

Детальніше про розіграш можна дізнатися тут.

Чому підтримка саме підприємців?
До того, як компанія почала успішно видавати короткострокові кредити, її представники особисто спілкувалися з підприємцями і ФОПами. Вони дізналися про їх найчастіші проблеми, які були пов’язані з тим, що отримання кредиту в банку — це дуже складний, довгий, а іноді і неможливий процес. А для бізнесу дуже часто потрібні “швидкі гроші” для закриття або оплати оренди, видачі зарплати, покупки нового обладнання тощо. А кошти, які знаходяться в певний момент в обороті, неможливо використовувати.

На основі аналізу таких проблем народилася ідея створити мікрокредитну організацію для підприємців з продуктом націленим на їх вирішення. Після чого ідея реалізувалася в бізнес організацію. Компанія почала пропонувати послуги на ринку підприємців, успішно налагоджувати головні процеси і створювати мережу відділень.

Виходячи з мети організації, робити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, в реальності весь процес кредитування так і здійснюється. Адже для того, щоб отримати кредит в «БізнесПозика», потрібно всього лише ідентифікаційний код, паспорт (або посвідка на постійне проживання), а також активне ведення підприємницької діяльності, навіть без зареєстрованого ФОП / СПД або клієнт тільки почав займатися підприємництвом.

Постійна робота над програмою лояльності для клієнтів
Мета компанії БізнесПозика — зробити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, щоб клієнти могли зосередитися на дійсно важливому — розвитку своєї справи.

Програма лояльності також включає в себе акційні пропозиції та кампанії фіндопомоги. Прикладом чого і являється програма підтримки українського бізнесу “БІЗНЕСПОЗИКУ обирай — ГРОШІ вигравай”.
Для малого українського підприємництва – це унікальна можливість саме сьогодні отримати фінансову допомогу для розвитку або ж успішного старту на українському ринку. А для компанії БізнесПозика — це ще один важливий крок у зміцненні своєї позиції на ринку кредитних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua