0 800 307 555
0 800 307 555

Virgin Galactic показала дизайн найшвидшого пасажирського літака (фото)


Virgin Galactic показала дизайн найшвидшого пасажирського літака (фото)

Компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic представила концепт пасажирського надзвукового літака, який буде розвивати швидкість 3 Маха (приблизно 3700 км/год).

Про це передає Forbes з посиланням на сайт компанії.

Таким чином, літак буде в три рази швидшим за швидкість звуку. Останнім пасажирським літаком, який літав швидше від швидкості звуку, був французько-британський Concorde, який припинив польоти в 2003 році. Concorde розвивав швидкість 2440 км/год.


Фото: Virgin Galactic

Нова концепція передбачає, що літак зможе вміщати до 19 осіб і буде літати на висоті понад 18 км. У кабінах можна буде міняти планування, щоб «задовольнити потреби» пасажирів. Зокрема, можна буде ввести місця бізнес-класу.

Літак розробляється для того, щоб виконувати найрізноманітніші функції, в тому числі для здійснення тривалих комерційних рейсів. Він зможе злітати і приземлятися в аеропортах, як і будь-який інший пасажирський літак.


Фото: Virgin Galactic

Наступний етап розробки дизайну буде присвячений, зокрема, вибору тих матеріалів, з яких буде зроблений Mach 3, зазначено в повідомленні. Команда розробників також займеться питаннями технічного обслуговування літака, шуму і викидів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua