Ізраїль хоче відсудити у Volkswagen 135 млн євро


Ізраїль хоче відсудити у Volkswagen 135 млн євро

Коли всі вже почали забувати про дизельгейт, Volkswagen AG, Audi AG і ізраїльський дистриб’ютор Champion Motors отримали судовий позов за нібито шахрайство і недбалість, пов’язані з махінаціями з вихлопними газами.

Уряд Ізраїлю подав до Окружного суду Тель-Авіва позов, стверджуючи, що між 2008 і 2016 роками VW, Audi та Champion Motors імпортували в країну приблизно 12 000 транспортних засобів з двигуном типу EA189, оснащеним програмним забезпеченням, яке спотворює реальні показники дизельних викидів.

Читайте також: Volkswagen почав продажі нової версії моделі Golf

У позові стверджується, що Volkswagen і пов’язані з ним компанії використовували фальсифіковані дані програмного забезпечення, щоб ввести в оману ізраїльські органи влади і обдурити їх, стверджуючи, що транспортні засоби відповідають екологічним нормам країни. Calcalist Tech додає, що транспортні засоби не були б затверджені для місцевого продажу, якби були надані точні дані про викиди.

У позові додається, що експлуатація транспортних засобів, оснащених двигуном EA189, призвела до забруднення атмосфери 3881 тонною газів діоксиду азоту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua