«30-річний айтішник»: банки визначили бажаного іпотечного позичальника


«30-річний айтішник»: банки визначили бажаного іпотечного позичальника

Банкіри описали портрет типового українського позичальника. Типовий позичальник – це 30-40-річний українець, який створив сім’ю і має маленьку дитину.

Про це йшлося в ході круглого столу «Іпотека дешевше 10% річних: міф чи реальність?», проведеного онлайн «Фінансовим клубом».

«Останніми роками тенденції ринку такі, що наш найкращий клієнт – айтішник. Це молоді люди, які мають можливість заробити, і вони якоюсь мірою навіть задають темп. У них є потреба у власному житлі, є можливість отримати кредит і гасити його швидше», – каже заступниця директора департаменту роздрібних клієнтів Кредобанку Ольга Муха.

При цьому для банків важливим є підтверджений дохід потенційного позичальника.

«Кредитуємо не тільки звичайних фізосіб, а й ФОП, підприємців. Тому портрет нашого клієнта – це вік 30-40 років, постійний дохід – підтверджений за останні шість місяців. Розглядаємо також інші доходи, але в розрахунок НБУ приймаються тільки підтверджені. Такий клієнт, як правило, має дружину або чоловіка і неповнолітню дитину», – перерахував начальник управління департаменту роздрібного банкінгу Укргазбанку Віталій Годун.

Довідка Finance.ua:

  • У Мінфіні повідомили, що запуску обіцяної Президентом України Володимиром Зеленським іпотеки під 10% заважають деякі законодавчі обмеження. Зокрема, норми, пов’язані з пропискою дітей.
  • За словами першої заступниці голови НБУ Катерини Рожкової, через пандемію COVID-19 і карантин терміни появи іпотеки під 10% річних зсуваються на кінець 2020 року.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог. 🏢

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua