"Моя кар’єра в Україні" повертається в оновленому онлайн-форматі


"Моя кар’єра в Україні" повертається в оновленому онлайн-форматі

21 травня CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ), Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури, молоді та спорту України провели 3-ю регіональну конференцію Всеукраїнського конкурсу «Моя кар’єра в Україні» для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. Автори 360 кращих робіт стануть учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших буде запрошено на Всеукраїнську конференцію до Києва, де десятикласники зустрінуться із відомими людьми та обговорять свої майбутні професії.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», відкрила конференцію: «Після 2-місячної перерви, у зв’язку з карантином, “Моя кар’єра в Україні” повернулась у новому форматі. Усі частини програми були адаптовані під онлайн-формат, включно з командною роботою та панельною дискусією. Також ми за інклюзивність, тому до програми залучено сурдопедагога, адже серед учасників/ць конференції були слабочуючі дівчата”.

На третій регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні» 60 авторів найкращих есе Запорізької та Дніпропетровської областей зустрілися з топами національних компаній та отримали від них поради, як стати успішними в Україні.

Олена Маслієнко, керівниця Центрального РЦ ПУМБ підкреслила: “Дуже круто обрати професію, яка вам справді подобається. Праця з натхненням, драйвом, любов’ю – запорука вашого успіху. Банк в майбутньому – це спілкування і навчання клієнтів, безпаперові процеси та діджиталізація бізнесу.”

Дмитро Бобрицький, журналіст та політичний оглядач у виданні “Новое время” додав: “Часто ми бачимо себе одразу на вершині, та шлях до неї не такий легкий. Ніколи не дивіться на статус професій, слухайте “свої відчуття”. Пам’ятайте, завжди можна змінити галузь, спеціальність.”

У ТОП-5 професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка. Попри те, що конференція відбулась в незвичному онлайн-форматі, організатори зуміли зберегти ту унікальну атмосферу, що панувала на зустрічах офлайн.

Учасники/ці радо ділились своєю мотивацією участі в проєкті «Моя кар’єра в Україні», а також враженнями від оновленого онлайн-формату.

“Грамотно складена програма, дуже цікаві завдання і запрошені не менш цікаві спікери. Для себе ж підкреслив деякі поради від успішних людей і, можу сказати, змінив свої погляди на найближче майбутнє”, – розповідає Павло Кірчев з Мелітополя.

Під час конференції учасники також взяли участь у грі «Банк Майбутнього», яка була адаптована до нової онлайн-реальності. Завдяки ній десятикласники познайомились із трендами майбутнього. Школярі презентували свої ідеї вирішення 7-ми найбільших викликів: кліматичні зміни, перенаселення, діджиталізація, роботизація, увага до здоров’я, перенасичення інформації та загроза пандемій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua