S&P Global Ratings прогнозує падіння економіки України цього року на 5,5%


S&P Global Ratings прогнозує падіння економіки України цього року на 5,5%

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings прогнозує падіння економіки України у 2020 році на 5,5% з подальшим її відновленням у 2021 році на 5%, у 2022 році – на 3%.

Про це йдеться в дослідженні агентством економік країн Співдружності Незалежних Держав (СНД), Грузії та України, представленому під час онлайн-конференції.

Читайте також: НБУ спрогнозував пік економічної кризи в Україні

Під час презентації директор відділу суверенних рейтингів агентства S&P Global Ratings Карен Вартапетов наголосив, що відновлення економіки у 2020 році компенсує більшу частину нинішніх втрат.

«У другому півріччі розпочнеться стрімке відновлення. І в наступному році прогнозуємо істотне зростання ВВП, яке дозволить компенсувати більшу частину втрат 2020 року», – сказав він.

Вартапетов також повідомив, що рівень держборгу України у 2020 році становитиме понад 60% ВВП, що більш ніж на 10 процентних пунктів більше, ніж у 2019 році.

Експерт зазначив, що Україна разом з Білоруссю, Азербайджаном і Грузією є країнами, які більше за всіх в регіоні СНД потребують зовнішньої фінансової допомоги. Згідно з дослідженням, оновлення кредитного рейтингу України відбудеться 11 вересня.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua