Якщо буде відсутня зовнішня підтримка: Шмигаль лякає дефолтом


Якщо буде відсутня зовнішня підтримка: Шмигаль лякає дефолтом

Без зовнішньої підтримки міжнародних фінансових організацій в Україні можливий дефолт, але уряд робить все можливе, щоб країна залишалася фінансово стабільною.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав в ефірі програми “Свобода слова”, відповідаючи на запитання, чи справді Україну чекає дефолт, якщо Рада не проголосує необхідні законопроєкти для отримання фінансової допомоги від МВФ і якщо Фонд не надасть таку підтримку.

Читайте також: Україна не може не працювати півроку, економіку треба запускати – прем’єр

“Звичайно, ми в першу чергу маємо спрямовувати гроші на захист життя і здоров’я наших громадян, а не на погашення зовнішніх боргів. Тому без підтримки міжнародних фінансових організацій для того, щоб погасити зовнішні та внутрішні борги, напевно, нам доведеться просто впасти в прірву дефолту, це надзвичайно страшний сценарій для нашої країни, ми не хочемо його, не передбачаємо такого розвитку подій і зробимо все можливе, щоб країна залишалася стабільною фінансово, мала економічну стратегію виходу і подолання наслідків коронавірусної інфекції”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що в сучасних умовах важливо співпрацювати з усіма донорами, а не лише з МВФ.

“Ми працюємо також із Світовим банком, з Європейським Союзом, з Європейським банком реконструкції та розвитку та іншими фінансовими установами, які можуть підтримати Україну фінансово. Сьогодні, наприклад, Європейський Союз виділив 80 мільйонів євро на підтримку України в боротьбі з коронавірусом. Це також позитивна новина”, – сказав Шмигаль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua