Україна не може не працювати півроку, економіку треба запускати - прем'єр


Україна не може не працювати півроку, економіку треба запускати - прем'єр

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки поширення коронавірусу на території країни.

Про це він заявив в ефірі “Свобода слова” на ICTV.

Читайте також: Українська економіка зазнає рецесії, але потім буде різке відновлення – ЄБРР

“Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки, і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди мають заробляти гроші. Економіку треба запускати. Україна також не така багата країна, яка може дозволити собі півроку не працювати і дивитись телевізор на дивані”, – сказав Шмигаль.

За його словами, підтримка громадян, які залишилися без засобів заробітку – це одне із перших завдань влади. Водночас, після Великодніх свят, з огляду на динаміку поширення захворювання, буде стояти питання про подальші економічні кроки Кабміну.

Довідка Finance.ua:

  • За даними Торгово-промислової палати України, кількість безробітних в Україні в період карантину збільшилася до 2,2 млн осіб.
  • За результатами опитування Американської торговельної палати в Україні, майже третина українських компаній не можуть відпустити більше половини своїх співробітників на віддалену роботу на час карантину.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua