Ринок оренди в Києві впав, а продажі квартир зупинилися


Ринок оренди в Києві впав, а продажі квартир зупинилися

У Києві різко знизився попит на оренду квартир через розгул коронавірусу. За словами ріелторів, більшість потенційних орендарів відклали питання з житлом до закінчення карантину.

“Попит на оренду квартир сильно впав, відсотків на 80. Думаю, питання оренди квартир люди відкладуть до кінця карантину”, – розповіла київський ріелтор, член Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Інна Шкулєпова.

“Всі зараз намагаються зрозуміти, як надовго ця ситуація з карантином. За існуючими договорами власники, швидше за все, просто підуть назустріч орендарям, зробивши двотижневі канікули, але не будуть базово міняти умови. Набагато важливіше і фундаментальні проявилися ще в грудні проблеми з економікою – ось вони будуть впливати на ціни в довгостроковій перспективі”, – зазначив нам представник Асоціації фахівців з нерухомості України Едуард Бразас.

На хвилі затишшя деякі власники житла можуть прийняти рішення про зниження орендних ставок, щоб здати квартири швидше на падінні попиту, говорить ріелтор.

“Подешевшають, звісно, у тих господарів, які хочуть здати, інші будуть чекати. А попит на будинки зріс. Якщо приймуть надзвичайний стан, і це буде визнано форс-мажором, то, думаю, за оренду платити не доведеться. Ціни підуть вгору, якщо це все не позначиться на економіці і тільки після того, як закінчиться карантин”, – додала Шкулєпова.

Нарівні з цим зупиняться і всі продажі квартир і будинків, оскільки багато інстанцій, які задіяні при угоді, не працюватимуть під час карантину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua