ПУМБ – учасник державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»


Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав договір про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва і долучився до участі в державній програмі підтримки мікро, малого підприємництва в Україні «Доступні кредити 5-7-9%».

Відтепер підприємства мікро та малого бізнесу, які відповідають умовам програми, мають змогу отримати у ПУМБ доступні інвестиційні кредити на пільгових умовах для створення або розширення власного бізнесу. Програма передбачає фінансову підтримку шляхом здешевлення кредитів, через державну компенсацію процентної ставки до рівня 5%, 7% та 9% відсотків річних за кредитами у національній валюті.

Відповідно до умов програми «Доступні кредити 5-7-9%» процентна ставка для клієнта залежить від обсягу річного доходу (виручки) від ведення господарської діяльності та кількості створених робочих місць:

-5% річних – якщо річна виручка складає до 25 млн грн і протягом першого кварталу з моменту отримання кредиту підприємець створює мінімум 2 нових робочих місця (до моменту створення клієнт сплачує 7% річних);

-7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

-9% річних – для бізнесу з виручкою від 25 до 50 млн грн.

При цьому, за кожне нове створене робоче місце ставка знижуватиметься на 0,5% річних кожного наступного кварталу (але не може бути нижчою за 5%).

«Малий бізнес завжди був одним із головних пріоритетів у роботі банку: ми активно кредитуємо цей сегмент, інвестуємо у створення та вдосконалення нових продуктів і сервісів. Приєднання ПУМБ до державної програми підтримки мікро та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» допоможе нам як банку надавати вигідне фінансування та ще активніше сприяти розвитку українського бізнесу», – зазначає заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ Сергій Магдич.

Дізнатись більше про державну програму компенсації «Доступні кредити 5-7-9%» можна на сайті ПУМБ та на сайті урядової програми.

Оформити заявку у ПУМБ представники малого бізнесу можуть за посиланням.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- ( 044) 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua