У Мінекономіки прокоментували вплив коронавірусу на економіку України


У Мінекономіки прокоментували вплив коронавірусу на економіку України

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства моніторять ситуацію щодо спалаху коронавірусу у світі та його впливу на світову економіку, однак поки не вбачають жодних негативних наслідків для економіки України.

Про це розповів міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов в ефірі одного з українських телеканалів.

Читайте також: У МВФ порахували збитки від коронавірусу

“Ми уважно моніторимо та слідкуємо за змінами і ми ще не бачимо ніяких негативних сигналів (для економіки країни від спалаху коронавірусу у світі. – Ред.)”, – сказав Милованов.

Він зазначив, що Україна експортує до Китаю значну кількість товарів, однак експорт цих товарів й надалі буде продовжуватися, незважаючи ні на що.

“Китай може розпочати виробляти менше металу, і це дасть можливість всім металургійним заводам світу допомогти Китаю у виробництві металу”, – сказав Милованов, при цьому він додав, що Україна дещо обмежила імпорт споживчих товарів з Китаю, однак це гарна можливість для вітчизняного бізнесу зайняти ту нішу, яка була зайнята КНР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua