380
Всі теплокомуненерго перевірять на правильність тарифу
— Фондовий ринок
Після опалювального періоду Національна комісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг проведе загальну перевірку теплокомуненерго (ТКЕ). Про це повідомив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.
За його словами, далеко не всі ТКЕ знизили тарифи і мають право так вчиняти. Оскільки чинний механізм зниження тарифів, який розробив Кабінет міністрів, не є для них обов’язковим.
Однак голова відомства закликав такі ТКЕ в цьому не звинувачувати, оскільки в окремих випадках в тарифах закладена стара ціна за газ, яка мала місце ще до подорожчання. Низькі тарифи призводили до того, що працівники масово звільнялися на таких підприємствах.
Однак, обіцяє чиновник, після опалювального сезону всі ТКЕ будуть перевірені на економічну обґрунтованість тарифів.
Однак, обіцяє чиновник, після опалювального сезону всі ТКЕ будуть перевірені на економічну обґрунтованість тарифів.
За матеріалами: УБР
Поділитися новиною
Також за темою
Попит на іграшки Labubu охолов: акції Pop Mart втратили $13 млрд вартості
Microsoft нагадала про припинення підтримки Windows 10: що далі
Apple готує ще десять новинок до наступної весни
З жовтня у Вроцлаві закриють аеропорт — причини, терміни
ФГВФО продає земельну ділянку 1,7 га на Закарпатті
«Укрзалізниця» запускає додатковий поїзд між Кременчуком та Києвом