У Венесуелі розробляють рішення для операцій з біткойном без інтернету


У Венесуелі розробляють рішення для операцій з біткойном без інтернету

Венесуельська команда розробників готує рішення Locha для здійснення операцій з біткойном без підключення до Інтернету.

Про це повідомляє Cointelegraph.

Рішення являє собою Mesh-мережу. Розробники також працюють над двома пристроями, які дозволять підключатися до блокчейну біткойна за допомогою радіохвиль великої дальності.

Перше, що отримало назву Turpial, є простішою версією радіопередавача, який працює на відстанях від одного до двох кілометрів у міських районах. Друге, Harpia, являє собою обмежений радіомодуль для невеликих комп’ютерів.

Обидва пристрої портативні і працюють від батареї.

Повідомляється, що в подальшому рішення може бути інтегровано з будь-яким іншим блокчейном, а також системами обміну повідомленнями і передачі файлів, такими як IPFS.

«Ми створюємо рішення для випадків відсутності Інтернету, наприклад, через відсутність інфраструктури або ж цілеспрямованої цензури, а також для забезпечення анонімності», — заявив голова проєкту, член організації Bitcoin Venezuela Ренді Бріто.

Він також пояснив, що мережа не обов’язково буде покладатися на вузли, підключені до Інтернету через стаціонарний телефон. Користувачі з супутниковими антенами також зможуть виступати як шлюзи і ретранслювати дані.

Очікується, що розробку пристроїв завершать до другого кварталу 2020 року. Однак скільки часу буде потрібно на їх подальше виробництво, поки ще невідомо.

Locha буде проєктом з відкритим вихідним кодом, щоб розробники могли використовувати його в подальшому для створення схожих рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua