Чи призначається субсидія зареєстрованим за різними адресами чоловіку і дружині


Чи призначається субсидія зареєстрованим за різними адресами чоловіку і дружині

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що субсидія призначається навіть у випадку, якщо чоловік і дружина зареєстровані за різними адресами.

Про це повідомила пресслужба відомства у FACEBOOK.

Житлова субсидія призначається з урахуванням кількість зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства.

“До складу домогосподарства входять особи, що зареєстровані у будинку, на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами та доходи яких враховуються при призначенні житлової субсидії”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: Субсидії готівкою: у Мінсоцполітики приготували зміни для пільговиків

Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи зі складу домогосподарства у разі, коли адреса їхнього зареєстрованого (фактичного) місця проживання відмінна від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Як заощадити на комуналці

Таким чином, субсидія призначається, і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя незалежно від їхнього місця реєстрації, крім осіб, які проживають в селі чи селищі, яким виповнилося 60 років.

Довідка Finance.ua:

  • У Мінсоцполітики заявили, що отримувати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг вигідніше, ніж користуватися пільгою на оплату цих послуг.
  • Кабінет міністрів України на офіційній сторінці в Уoutube опублікував відеоінструкцію з оформлення субсидій онлайн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua