Forward Bank запустив сервіс безконтактних платежів Google Pay — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Forward Bank запустив сервіс безконтактних платежів Google Pay

Фінтех і Картки
44
Forward Bank запропонував своїм клієнтам сервіс безконтактних платежів Google Pay.
Google Pay – це швидкий та зручний спосіб оплачувати покупки будь-де і будь-коли лише одним дотиком гаджету, який має NFC технологію. Отже, для здійснення безконтактних платежів потрібно зробити всього три кроки: завантажити додаток Google Pay на смартфон; додати картку Mastercard від Forward Bank у встановлений додаток та, при необхідності оплатити товар або послугу, піднести розблокований гаджет до платіжного терміналу.
«З жовтня поточного року цим сервісом можуть користуватися українці, які оформили у банку картки платіжної системи Mastercard, а вже з листопаду 2019 року Google Pay буде доступний і для власників карт VISA Int.», – розповів Голова Правління Forward Bank Андрій Кисельов.
NFC (Near Field Communication) — технологія обміну даними на відстані до 3-4 см. Її забезпечують чіпи, вбудовані в пластикові картки, мобільні телефони, годинники, браслети, перстні, термінали чи інші пристрої. Технологія не потребує Інтернету чи Wi-Fi.
АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. Станом на 01.10.2019 р. регулятивний капітал Банку складає 337,4 млн грн, статутний капітал — 1 152,94 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 536,47 млн грн, кредитний портфель — 1 848,84 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.
Forward Bank запустив сервіс безконтактних платежів Google Pay
За матеріалами:
Форвард
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас