Венесуела хоче наповнити золотовалютні резерви криптовалютами


Венесуела хоче наповнити золотовалютні резерви криптовалютами

Венесуела хоче наповнити золотовалютні резерви криптовалютами Bitcoin і Ethereum. Зараз за запитом державної нафтогазової компанії PDVSA проводяться внутрішні дослідження реалізації такого плану.

Вона хоче, щоб центральний банк розплачувався з постачальниками від її імені за допомогою криптовалютных активів, що опинилися в її розпорядженні.

Нагадаємо, що PDVSA перебуває під американськими санкціями і практично не може розраховуватися з клієнтами традиційним чином, тому вдається до використання криптовалют. Але і проводити операції через цифрові гроші на відкритому ринку в компанії також не хочуть.

Як зазначає Bloomberg, їй доведеться реєструватися на біржі, а це пов’язано з дотриманням певних правових стандартів.

Центральному банку буде робити це набагато простіше. Додамо також, що золотовалютні резерви Венесуели перебувають зараз на мінімумі за останні 30 років і становлять менше ніж $8 млрд.

Раніше Венесуела запустила свою власну криптовалюту El Petro, першу національну криптовалюту в світі, однак вона провалилася. Валюта повинна була бути забезпечена нафтою з родовища Ayacucho 1, але розробка на ньому так і не розпочалася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua