Лагард назвала зростання світового ВВП "крихким"


Лагард назвала зростання світового ВВП "крихким"

Зростання світової економіки є “крихким” і “перебуває під загрозою”.

Про це сказала Крістін Лагард, яка змінить чинного главу Європейського центрального банку Маріо Драгі після 31 жовтня 2019 року.

Лагард додала, що економічне зростання занадто сильно залежить від дій світових центральних банків, у зв’язку з чим їхні рішення мають бути передбачуваними.

Кажучи про такі загрози для світової економіки, як вихід Великобританії з Європейського союзу і торгові суперечності США і Китаю, Лагард зазначила, що вони “створені руками людини, і людина може їх виправити”.

При цьому вона закликала владу світових держав брати активнішу участь у вирішенні економічних проблем замість того, щоб покладатися на центральні банки.

“Я думаю, глави центральних банків зробили дуже багато”, – сказала Лагард в інтерв’ю агентству France-Presse. Вона додала, що впродовж багатьох років вони вважалися єдиними, хто здатний боротися з загрозами для економіки.

Лагард попередила, що втручання політиків у дії центробанків “не обертається нічим хорошим”, водночас зазначивши, що “центробанки повинні виконувати роботу, яка їм доручена… вони повинні спиратися на факти і дані, щоб бути передбачуваними”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua