Мінрегіон збільшить кількість контейнерів для сміття на вулицях


Мінрегіон збільшить кількість контейнерів для сміття на вулицях

Мінрегіонбуд пропонує переглянути норми щодо забезпеченості громадських місць належною кількістю сучасних урн та контейнерів для сміття.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Питання збору сміття у містах сьогодні дуже актуальне. Зараз ми суттєво переглядаємо ДБН щодо благоустрою, зокрема, щодо забезпеченості належною кількістю сучасних контейнерів та урн на вулицях. Щоб контейнери та урни були в достатній кількості. Аби люди не блукали вулицями у пошуках хоч якоїсь урни, яка виявиться переповнена, бо інших поблизу немає», – сказав він.

За словами Лева Парцхаладзе, у цьому питанні дуже важливо вивчити та проаналізувати існуючий європейський досвід. «Нам не треба далеко ходити, є ідеальні приклади такого впровадження у Європі. Просто бери і роби», – додав заступник міністра.

Довідка Finance.ua

  • Україна потрапила до десятки країн з найбільшим обсягом сміття на жителя за версією агентства 24/7 Wall Street.
  • Штрафи за сміття в Україні зростуть утричі. Уряд хоче значно посилити відповідальність українців, які досі не підписали договори з компаніями, що займаються утилізацією відходів.
  • Якщо зараз можна отримати штраф у межах 170-340 грн., то за новими порядками аналогічний проступок обійдеться порушнику в 510-850 грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua