Міжнародна група розслідує 60 схем ухилення від податків за допомогою криптовалют


Міжнародна група розслідує 60 схем ухилення від податків за допомогою криптовалют

Група J5, створена торік податковими органами США, Австралії, Великобританії, Канади та Нідерландів, наразі розслідує 60 великих міжнародних схем з ухилення від сплати податків з використанням криптовалют. З них як мінімум 12 веде Податкове управління Австралії (ATO).

Про це повідомляє The Sydney Morning Herald.

Додатково група J5 розглядає ще 50 випадків ухилення від податків, які можуть в потенціалі потрапити до сфери її інтересу.

Заступник комісара ATO Уїлл Дей зазначив, що одне з розслідувань, яке ведуть австралійські податківці, стосується великої міжнародної фінансової організаці і пов’язаних з нею компаній-посередників.

За його словами, завдяки участі в J5 відомство має можливість отримувати більше інформації для запобігання і розкриття податкових злочинів, в тому числі пов’язаних з криптовалютами.

«Ми бачимо, що використання криптовалют вийшло на рівень, якого раніше не спостерігали. Австралія безперечно дає можливість законних інвестицій в криптовалюти, але ми також бачимо їх використання для здійснення податкових злочинів», – заявив Уїлл Дей.

Також він додав, що нерідко австралійські учасники ринку є посередниками між особами, які ухиляються від сплати податків, та офшорними компаніями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua