0 800 307 555
0 800 307 555

Bentley готує другий кросовер


Bentley готує другий кросовер

Компанія Bentley розширюватиме модельну лінійку за рахунок нових кросоверів і моделей гран-туризм, а винятково спортивних машин у марки не буде.

Однією з перших новинок повинен стати кросовер, більший за Bentayga.

Член правління Bentley з інжинірингу Вернер Тітце визнав, що для марки пріоритетом зараз є кросовери як моделі найзатребуванішого на ринку класу автомобілів. Зараз мова йде про більшу модель, ніж нинішня Bentayga, орієнтована на ринки Китаю і США.

Повнорозмірний кросовер – це не єдина новинка, про яку думає Bentley. Крім того, компанія розглядає можливість будівництва нової машини класу гран-туризм. І мета такої моделі – залучати нову аудиторію, тому позиціонуватимуть її інакше, ніж нинішній Bentley Continental GT. Тітце впевнений, що у марки є все, щоб зробити ще одну успішну і затребувану модель.

Що стосується електромобілів, то на сьогодні технології недостатньо досконалі, щоб Bentley задумалася про повноцінний електромобілі. Тепер марка орієнтуватиметься на гібриди або навіть машини з двигунами на паливних елементах.

Подробиці про майбутнє марки Bentley будуть озвучені в липні 2019 року, коли компанія збирається святкувати свій віковий ювілей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua