0 800 307 555
0 800 307 555

Фонд гарантування скоротив борг перед Мінфіном


Фонд гарантування скоротив борг перед Мінфіном

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) втретє достроково погасив векселі Міністерству фінансів України на суму 3,25 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

За даними ФГВФО, за 2014-2019 роки за цим векселем Фонд сплатив до державного бюджету відсотки на суму 1,79 млрд грн. Загальна сума всіх погашених Фондом векселів на сьогодні склала 7,5 млрд грн і загальна сума сплачених за цими векселями відсотків склала 4 млрд грн.

У січні Фонд повністю розрахувався за своїми зобов’язаннями перед Національним банком України. Всього витрати Фонду на погашення кредитів Національного банку України склали 25,6 млрд грн, з яких 5,5 млрд грн — сплачені відсотки за кредитами.

“Зараз фінансове становище Фонду гарантування дозволяє здійснювати дострокові погашення векселів без загрози для його фінансової стійкості. До того ж дострокове повернення боргу значно зменшує витрати Фонду в майбутньому. За рахунок трьох дострокових погашень Фонд скоротив витрати на сплату відсотків за векселями майже на 9,5 млрд грн — повідомила директор фінансового департаменту Фонду Олена Нужненко.

На сьогодні Фондом погашено 12,6% від загальної суми векселів. Залишок боргу за векселями Мінфіну становить понад 52 млрд грн, за якими Фонд повинен заплатити понад 70,5 млрд грн відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Опитування
В Контексті Finance.ua