У Мінфіні розповіли, що потрібно зробити для отримання півмільярда євро від ЄС


У Мінфіні розповіли, що потрібно зробити для отримання півмільярда євро від ЄС

Міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що український уряд сьогодні виконав більше половини зобов’язань, необхідних для надання Україні другого траншу в розмірі 500 млн євро.

Про це вона повідомила на зустрічі з віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом, передає “Інтерфакс-Україна”, посилаючись на прес-службу Мінфіну.

За словами Маркарової, ще 5 з 12 передбачених програмою умов перебувають на різних етапах виконання.

Читайте також: Глава НБУ розповів, як Україна буде погашати зовнішній борг

Зокрема, міністр зазначила, що вже в найближчі дні будуть оголошені результати відбору суддів Вищого антикорупційного суду України, а Верховна Рада 28 лютого ратифікувала Багатосторонню конвенцію щодо виконання заходів, що стосуються угод про оподаткування з метою протидії розмивання податкової бази і виведенню прибутку з-під оподаткування, а також був прийнятий в першому читанні законопроект про введення інституту уповноваженого економічного оператора.

“Тепер наше завдання – зробити все можливе, щоб уже в найближчі тижні Верховна Рада прийняла законопроект про запобігання та протидію відмиванню доходів, який є одним з центральних зобов’язань України перед ЄС, і ввела інститут уповноваженого економічного оператора”, – зазначила міністр.

Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що важливо забезпечити прийняття парламентом законопроектів, необхідних для реалізації заходів, передбачених програмою, зокрема про авторизованого економічного оператора та протидію відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом.

Наступний візит місії Європейського Союзу з оцінки виконання 4-ї програми макрофінансової допомоги ЄС запланований на 13-15 березня 2019 року.

Міністерство фінансів вважає реалістичним отримання другого траншу макрофінансової допомоги Євросоюзу на 500 млн євро в березні-квітні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua