PepsiCo починає масові звільнення, щоб економити по мільярду щороку


PepsiCo починає масові звільнення, щоб економити по мільярду щороку

До 2023 року міжнародна компанія PepsiCo звільнить тисячі американських співробітників. Керівництво пояснює це планами з реструктуризації і автоматизації виробництва, що обійдеться виробнику $2,5 млрд за чотири найближчі роки. 70% зекономлених коштів підуть на виплату вихідної допомоги та інших пов’язаних з персоналом витрат.

Про це повідомляє Business Insider.

У компанії вірять, що дешевше один раз заплатити персоналу $1,75 млрд зараз, ніж регулярно виплачувати зарплати в майбутньому.

Читайте також: PepsiCo відкриває в Україні нове виробництво

Із заявлених $2,5 млрд витрат на чотирирічний період $800 млн. заплановані вже на 2019 рік, тож у працівників PepsiCo є привід для занепокоєнь.

Генеральний директор компанії вже заявив: «Таким чином ми знизимо витрати, а заощаджені кошти кинемо на розробку більш ефективних моделей як виробництва, так і роботи компанії загалом. Один з наших головних пріоритетів – автоматизувати випуск продукції і зробити компанію більш гнучкою, очистивши її від зайвої бюрократії».

Сумарно, як припускають у компанії, автоматизація та звільнення допоможуть їй економити по $1 млрд на рік. Реорганізація і звільнення стосуватимуться п’яти підрозділів, з яких чотири – американські й один – канадський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua