0 800 307 555
0 800 307 555

HP створює нову VR-гарнітуру з надвисокою роздільною здатністю


HP створює нову VR-гарнітуру з надвисокою роздільною здатністю

HP планує створити зручну гарнітуру з дуже високою роздільною здатністю для платформи віртуальної реальності Microsoft Windows Mixed Reality.

Ресурс Road to VR опублікував інформацію про цю гарнітуру, яка носить кодову назву Copper і поки не має офіційної ціни або дати випуску.

Апарат помітно відрізняється від інших пристроїв Windows Mixed Reality, включаючи гарнітуру HP першого покоління, випущену в 2017 році.

Copper може запропонувати роздільну здатність 2160 × 2160 пікселів для кожного ока.

Пристрій HP буде помітно зручнішим, ніж попередники. Зокрема, повідомляється, що при експлуатації вага здається невеликою. У той час як більшість гарнітур Windows Mixed Reality використовують пластикове кільце навколо голови користувача, дизайн Copper дуже схожий на Oculus Rift з ремінцями збоку і зверху.

Шолом оснащений тими ж вбудованими камерами для відстеження рухів, що й інші гарнітури Windows Mixed Reality, які збільшують вагу, але одночасно спрощують налаштування і роботу з такими гарнітурами.

Cooper після запуску буде доступна всім бажаючим, але, як і більшість продуктів Windows Mixed Reality, гарнітура насамперед розрахована на бізнес, а не на пересічних споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua