0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Аналітики розповіли, як змінилася ціна на житло за рік


Аналітики розповіли, як змінилася ціна на житло за рік

Медіанна ціна пропозиції на житло по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з листопадом 2017 року на 7,9% (у доларовому еквіваленті).

Про це свідчить аналітика спеціалізованого порталу Address.ua.

Медіанна ціна пропозиції по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з жовтнем 2018 року на 1,32% (у доларовому еквіваленті). Новобудови у Печерському, Подільському та Дарницькому районах зросли за місяць в ціні в середньому на 10-15%. У Голосіївському, Солом’янському, Шевченківському та Деснянському районах медіанна ціна пропозиції залишилася практично без змін. Зниження медіанної ціни пропозиції відбулося в Оболонському районі (-7%).

Інвестуйте в нерухомість 🌃

“Якщо аналізувати річну динаміку медіанних цін, слід зазначити, що медіанна ціна пропозиції по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з листопадом 2017 року на 7,9% (у доларовому еквіваленті).

Найбільше зростання медіанних цін пропозиції за 12 місяців зафіксовано у Печерському і Подільському районах (+43% і +70% відповідно) за рахунок виходу на ринок нових проектів бізнес- і преміум-класів. Зниження медіанних цін пропозиції за останній рік відбулося в Солом’янському та Шевченківських районах (-25% і -5% відповідно)”, – відзначили експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування