Аналітики розповіли, як змінилася ціна на житло за рік


Аналітики розповіли, як змінилася ціна на житло за рік

Медіанна ціна пропозиції на житло по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з листопадом 2017 року на 7,9% (у доларовому еквіваленті).

Про це свідчить аналітика спеціалізованого порталу Address.ua.

Медіанна ціна пропозиції по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з жовтнем 2018 року на 1,32% (у доларовому еквіваленті). Новобудови у Печерському, Подільському та Дарницькому районах зросли за місяць в ціні в середньому на 10-15%. У Голосіївському, Солом’янському, Шевченківському та Деснянському районах медіанна ціна пропозиції залишилася практично без змін. Зниження медіанної ціни пропозиції відбулося в Оболонському районі (-7%).

Інвестуйте в нерухомість 🌃

“Якщо аналізувати річну динаміку медіанних цін, слід зазначити, що медіанна ціна пропозиції по Києву у листопаді 2018 року зросла у порівнянні з листопадом 2017 року на 7,9% (у доларовому еквіваленті).

Найбільше зростання медіанних цін пропозиції за 12 місяців зафіксовано у Печерському і Подільському районах (+43% і +70% відповідно) за рахунок виходу на ринок нових проектів бізнес- і преміум-класів. Зниження медіанних цін пропозиції за останній рік відбулося в Солом’янському та Шевченківських районах (-25% і -5% відповідно)”, – відзначили експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua