0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Держбанки не будуть встановлювати ліміти для зняття готівки з банкоматів на свята


Держбанки не будуть встановлювати ліміти для зняття готівки з банкоматів на свята

Державні банки Ощадбанк і ПриватБанк не планують вводити обмеження на зняття готівки з своїх банкоматів під час новорічних і Різдвяних свят.

Про це повідомили в держбанках.

Читайте також: Чи буде новорічний стрибок курсу – прогноз від Данилишина

“Головною метою Ощадбанку є саме обслуговування клієнтів. Банк не використовує практику введення обмежень на зняття готівки. Клієнти можуть зняти кошти в банкоматі в рамках своїх тарифних пакетів і в межах наявного залишку на картковому рахунку”, – повідомили в Ощадбанку.

У ПриватБанку запевнили, що їхня мережа банкоматів на свята працюватиме в штатному режимі.

“Жодних додаткових обмежень щодо максимальних сум зняття клієнтами коштів з банкоматів не буде. ПриватБанк повністю забезпечує свої потреби в готівковій гривні. При цьому, виконуючи функції уповноваженого банку зі зберігання готівки НБУ, ми маємо можливість оперативно звертатися до запасів в разі потреби. Служби, відповідальні за своєчасне завантаження банкоматів – каси перерахунку та інкасація – працюють у звичайному цілодобовому режимі”, – розповіли в банку.

Крім того, в Ощадбанку повідомили, що за їхніми спостереженнями, саме в грудні зростає обсяг зняття готівки їхніми клієнтами з банкоматів у середньому на 15-20%, а ось у січні, навпаки, попит на готівку значно зменшується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування