0 800 307 555
0 800 307 555

ОПЕК сподівається скоротити видобуток нафти, тепер все залежить від Росії


ОПЕК сподівається скоротити видобуток нафти, тепер все залежить від Росії

ОПЕК домовилася про те, щоб скоротити видобуток нафти по всьому світу, але ще чекає переговорів з Росією. Після них картель повинен ухвалити остаточне рішення про те, в яких конкретно обсягах скоротять виробництво. Про це повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела.

Російський міністр енергетики сьогодні повертається до Відня на зустріч ОПЕК після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.

У Росії заявили, що їм набагато складніше скорочувати видобуток взимку, ніж іншим партнерам пакту ОПЕК+, тому що в РФ холодний клімат.

“Ми сподіваємося дійти якогось висновку до кінця завтрашнього дня… Нам необхідно залучити країни, що не входять в ОПЕК. Якщо не всі хочуть приєднатися і зробити рівний внесок, ми почекаємо, поки вони будуть готові”, – сказав журналістам міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фалих до початку зустрічі ОПЕК.

Відповідаючи на питання про те, чи може угода в принципі не відбутися, аль-Фаліх сказав, що нафтовидобувачі розглядають всі варіанти.

Видобуток нафти хочуть скоротити від 500 тис. барелів на добу до 1,5 млн барелів на добу, але достатнім буде скорочення на 1 млн барелів на добу, сказав аль-Фаліх.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua