Все більше українців розраховуються смартфонами замість карток


Все більше українців розраховуються смартфонами замість карток

Протягом 2018 року кількість розрахунків з NFC-пристроїв збільшилася в 9 разів, повідомляє Український процесинговий центр (UPC).

“За результатами трьох кварталів 2018 року ми бачимо активне зростання не лише безконтактних транзакцій, але і NFC – платежів (тут і далі інформація на основі даних з карток банків-клієнтів Українського процесингового центру). За цей період було здійснено понад 500 000 NFC-транзакцій”, – йдеться в повідомленні.

На початку 2018 року NFC-транзакції займали 0,2% від всіх безконтактних оплат картами і 0,05% від всіх покупок картами. Наприкінці третього кварталу 2018 року цей показник зріс – NFC – транзакції займають вже 1,1% від всіх безконтактних оплат картами і 0,3% від всіх покупок картами.

Сьогодні вже більше 8 477 карток банків-клієнтів UPC були оцифровані в мобільних гаманцях і використовуються для NFC-платежів. Українці використовують свої смартфони не лише для спілкування, але, як і зручний інструмент для здійснення щоденних розрахунків за дрібні покупки або послуги.

Середня сума NFC – угоди в третьому кварталі 2018 року склала 176 гривень. Держателі платіжних карток банків-клієнтів UPC протягом року найчастіше розраховувалися з використанням мобільних і інших пристроїв з NFC-технології в супермаркетах, де було скоєно майже 48% покупок. Зі значно меншим показником кількості NFC-розрахунків на другому місці опинилися ресторани – 19%.

До речі, ви плануєте купити новий телефон, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе вибрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо найкращі варіанти.

Порівняти і замовити кредит

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування