0 800 307 555
0 800 307 555

Новий символ удачі вже у відділеннях Радабанк!


Новий символ удачі вже у відділеннях Радабанк!

Крізь тисячоліття світом мандрують сотні легенд, що розповідають про магічні сили конюшини. Так, у Стародавньому Єгипті зображували її на дзеркалах для захисту тих, хто в них дивиться, індійці вважали її захисником від нечистих сил, а для індіанців вона була символом успіху в полюванні, добробуту племені. Але у більшості з нас конюшина асоціюється з ірландцями, котрі здавна визнали чотирилисник ознакою величезної удачі, яка супроводжуватиме того, хто його знайшов, усе життя.

Радабанк готовий представити своїм клієнтам унікальний в своєму роді символ удачі – срібну монету 3D у формі листка конюшини. Монетний двір Польщі руйнує всі стереотипи в галузі монетної справи та створює тривимірну монету у формі чотирилисника конюшини, застосовуючи найпередовіші технології та відкриваючи новий розділ в історії карбування монет. Листки конюшини символізують віру, надію, кохання та удачу, а зображене на них сонечко – це посмішка долі, що пророчить легке вирішення навіть найсерйозніших проблем.

Незвичайна форма та вишуканий дизайн роблять цю монету насправді незабутнім подарунком, який стане чудовим сюрпризом не лише рідним та близьким, але і бізнес-партнерам.

Дізнатися вартість та переглянути весь каталог монетного двору Польщі можна на нашому сайті або зв’язатись с контакт-центром по телефону 0 800 500 999.

ПАТ «АБ «Радабанк» – Ваш Банк необмежених можливостей!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua