0 800 307 555
0 800 307 555

Volvo повідомив про проблеми з контролем вихлопних газів у деяких автомобілях


Volvo повідомив про проблеми з контролем вихлопних газів у деяких автомобілях

Шведський виробник автомобілів Volvo повідомив у вівторок, що один з елементів системи обмеження викидів стає непридатним швидше, ніж очікувалося, що може стати причиною для перевищення двигунами рівня вихлопних газів.

За повідомленнями компанії, більшість автомобілів з подібними двигунами була продана в Північній Америці та Європі – двох найбільших ринках збуту Volvo, а вартість усунення помилки “може виявитися суттєвою”.

Читайте також: Мільйонна вантажівка Volvo отримала незвичайну комплектацію

Проблема з елементом системи обмеження викидів може стати додатковим головним болем для Volvo, яка доклала багато зусиль для збереження рентабельності після різкого стрибка попиту в Європі та Північній Америці, який спричинив проблеми з поставками та збільшив витрати на сировину та трудові ресурси.

Представник компанії повідомив, що Volvo спілкувалася з представниками влади в США і Європі, однак поки немає якогось конкретного плану дій для відкликання з ринку проблемних автомобілів. Акції Volvo впали на 5,37 відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua