0 800 307 555
0 800 307 555

Півтора мільйони українців отримували завищену субсидію


Півтора мільйони українців отримували завищену субсидію

У Міністерстві соціальної політики підрахували, що минулого року близько півтора мільйона громадян отримували завищену субсидію на послуги житлово-комунальних господарств.

Про це у вівторок, 9 жовтня, під час експертної дискусії повідомив директор директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

Читайте також: Які доходи необхідно вказувати в заяві на субсидію

Всього, за його словами, протягом опалювального періоду минулого року кількість отримувачів субсидій становила близько 6,9 млн домогосподарств.

“Це максимальна чисельність, яку ми фіксували”, – повідомив Музиченко.

Він також нагадав, що в травні цього року було створено Єдиний державний реєстр отримувачів субсидій, який дозволив виявити завищену кількість отримувачів субсидій.

“Було виявлено, що виникла така ситуація, коли окремі громадяни отримували субсидію в окремих населених пунктах і здавали в оренду житло вже з оформленою субсидією… Фактично один мільйон домогосподарств – це ті домогосподарства, які включали в себе громадян, які абсолютно працездатного віку і мають доходи або менші від прожиткового мінімуму, або доходи взагалі відсутні. Це приблизно півтора мільйони громадян”, – додав Музиченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua