АМКУ перевірить можливу монополізацію ринку е-майданчиків


АМКУ перевірить можливу монополізацію ринку е-майданчиків

Антимонопольний комітет України планує перевірити інформацію про можливу монополізацію ринку електронних майданчиків в сфері державних закупівель.

Про це повідомилив АМКУ, коментуючи результати аудиту Рахункової палати публічних закупівель за 2017 рік.

Читайте також: Зростання цін на паливо: в АМКУ розповіли, чи почнуть розслідування

Аудитори дійшли висновку, що ProZorro функціонує з порушенням національного законодавства, на базі системи створена нова сучасна схема заробляння чималих коштів для закритого кола осіб. Все це відбувається поза контролем держави. При цьому, за даними аудиторів, корупційні схеми в сфері державних закупівель нікуди не поділися, просто вони стали більш вишуканими і технологічними.

Рахункова палата надала низку рекомендацій в зв’язку з виявленими порушеннями. Серед них, наприклад, прохання до АМКУ перевірити можливу монополізацію українського ринку електронних майданчиків в сфері державних закупівель.

У Комітеті висновки аудиторів ретельно вивчили.

“На сьогоднішній день Комітетом розглядається питання про початок проведення дослідження можливої ​​монополізації ринку електронних майданчиків в сфері державних закупівель”, – повідомили в АМКУ.

Також в Комітеті запевнили, що всі без винятку пропозиції Рахункової палати в АМКУ прийняті до уваги і перебувають у процесі виконання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua