Bitcoin випустить оновлення для поліпшення роботи на блокчейні


Bitcoin випустить оновлення для поліпшення роботи на блокчейні

Bitcoin вдалося розробити оновлення, яке поліпшить його швидкість, масштабованість і конфіденційність. Schnorr звільнить місце в блокчейні за рахунок підписів. Це має вирішити проблему з нерозглянутими транзакціями і високою комісією.

Розробники Schnorr розраховують, що завдяки оновленню пропускна здатність мережі зросте на 25-30%.

Читайте також: США стали лідером в галузі блокчейн-проектів

Розробник проекту Schnorr Яннік Сейрін сказав, що підписи Schnorr і додатки, які вона дозволяє створювати, подають великі надії. Судячи з недавніх суперечок щодо масштабування, будь-яке підвищення ефективності має дуже велике значення для Bitcoin.

Блокчейн-розробник Пітер Вілль представив проект технології Schnorr і заявив, що він дозволить задіяти майбутні поліпшення в розробці більш ефективної системи масштабування.

Будучи прихильником впровадження Schnorr, Вілль знає, що тільки спільнота буде вирішувати, інтегрувати нову технологію в блокчейн чи ні.

Прийняття Schnorr покаже, як Bitcoin-спільнота здійснить зміни в блокчейні. Спільнота повинна прийти до якогось консенсусу, хоча дуже схоже, що технологія отримає підтримку більшої частини впливових розробників Bitcoin.

Це може стати найбільшою зміною після прийняття Bitcoin-спільнотою в 2016 році виправлення SegWit.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування