У Польщі створили проект, який допоможе студентам знайти легальну роботу в країні


У Польщі створили проект, який допоможе студентам знайти легальну роботу в країні

У Польщі створили проект “EdWork”, який допоможе студентам зі Східної Європи, в тому числі з України, знайти легальну роботу в країні.

Він передбачає пошук тимчасового і постійного заробітку для іноземних студентів, котрі навчаються в Польщі, та для студентів іноземних закладів вищої освіти, пише polradio.pl.

Читайте також: Українці в Польщі заробляють стільки ж, як і поляки

“Наші партнери – великі польські та іноземні фірми, зокрема, зі сфери послуг, харчової промисловості та логістики. Вони вже заявили про готовність працевлаштувати 850 студентів на період літніх канікул”, – розповів президент Групи EWL Анджей Коркус.

Усі питання щодо легалізації перебування в Польщі, влаштування на роботу, забезпечення житлом, будуть вирішуватимуть організатори проекту.

“Участь у програмі безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців – тобто якраз у період літніх канікул. Далі ми передбачаємо можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу, сумісну з навчанням в польських вишах”, – сказав ініціатор проекту, уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кірил Салата.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua