0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Польщі створили проект, який допоможе студентам знайти легальну роботу в країні


У Польщі створили проект, який допоможе студентам знайти легальну роботу в країні

У Польщі створили проект “EdWork”, який допоможе студентам зі Східної Європи, в тому числі з України, знайти легальну роботу в країні.

Він передбачає пошук тимчасового і постійного заробітку для іноземних студентів, котрі навчаються в Польщі, та для студентів іноземних закладів вищої освіти, пише polradio.pl.

Читайте також: Українці в Польщі заробляють стільки ж, як і поляки

“Наші партнери – великі польські та іноземні фірми, зокрема, зі сфери послуг, харчової промисловості та логістики. Вони вже заявили про готовність працевлаштувати 850 студентів на період літніх канікул”, – розповів президент Групи EWL Анджей Коркус.

Усі питання щодо легалізації перебування в Польщі, влаштування на роботу, забезпечення житлом, будуть вирішуватимуть організатори проекту.

“Участь у програмі безкоштовна. На початковому етапі проект триває від 1 до 3 місяців – тобто якраз у період літніх канікул. Далі ми передбачаємо можливість знайти молоді зі Східної Європи роботу, сумісну з навчанням в польських вишах”, – сказав ініціатор проекту, уповноважений з інтернаціоналізації вищої освіти Парламенту студентів Польщі Кірил Салата.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування