0 800 307 555
0 800 307 555

94 зі 100 найуспішніших блокчейн-стартапів використовують мережу Ethereum - експерт


94 зі 100 найуспішніших блокчейн-стартапів використовують мережу Ethereum - експерт

За словами Кевіна Рука, криптовалютного дослідника і YouTube-блогера, в спільноті Ethereum перебувають понад 250 000 розробників, при цьому 94 зі 100 найкращих блокчейн-проектів використовують мережу Ethereum.

«У вас просто не вийде створити відмінні програми і продукти без великої команди розробників. І сьогодні на платформі Ethereum працюють близько 250 000 девелоперів. Криптовалютна галузь як і раніше дуже маленька і, таким чином, 250 000 — шокуюча кількість. Крім того, створений компанією Віталіка Бутерина фреймворк Truffle вже має 500 тисяч завантажень — зростанню системи не завадило навіть падіння криптовалютного ринку на початку 2018 року.

Переважна більшість топових криптовалют і токенів, за винятком Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash і Litecoin, побудовані на стандартному маркері ERC20 Ethereum. Навіть Tron, десята за величиною криптовалюта на світовому ринку з ринковою капіталізацією в 3,4 мільярда доларів, побудована на ньому (хоча в даний час Tron знаходиться в процесі переходу на незалежний блокчейн).

Двохмільярдний китайський проект VeChain, стартап Ontology (ринкова капіталізація $1 мільярд), ICON з Південної Кореї ($900 млн.) і проект Zilliqa ($850 млн.) — ось кілька прикладів великих блокчейн-стартапів в мережі Ethereum.

EOS, яка також базується на мережі Ethereum, зібрав 4 мільярди доларів в найбільшому ICO в історії, за підтримки Майка Новограца. Лише NEO, Cardano і Qtum зі 100 кращих блокчейн-проектів у світі — децентралізовані протоколи додатків, створені з нуля, із справжнім потенціалом стати провідними платформами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua