Киянам обіцяють єдину квитанцію за комунальні послуги


Киянам обіцяють єдину квитанцію за комунальні послуги

Жителі Києва у червні отримають єдиний рахунок-повідомлення, що міститиме нарахування за всі види комунальних послуг.

Про це поінформував в.о. генерального директора комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина, повідомляє прес-служба КМДА.

“Вже у червні кияни отримають єдину квитанцію, де будуть вказані чотири блоки послуг: утримання будинків та прибудинкових територій, постачання холодної води та водовідведення, постачання гарячої води та опалення та борг за попередні періоди перед «Київенерго» (у разі наявності) за опалення та гарячу воду”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що бланк рахунку-повідомлення складається із чотирьох основних блоків:

- КП «Керуюча компанія … району»» – нарахування за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, інші послуги;

- ПрАТ «АК «Київводоканал» – нарахування за постачання холодної води та водовідведення, централізоване водовідведення гарячої води;

- КП «Київтеплоенерго» – нарахування за постачання гарячої води у травні;

- ПАТ «Київенерго» – відображення заборгованості за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, спожиті до 1 травня 2018 року.

«Ви можете сплатити за спожиті послуги як разом, так і окремо. Повну інформацію про нарахування споживачі можуть отримати в «Центрах комунального сервісу» (ЦКС). Також кияни можуть отримати роз’яснення щодо нарахувань за попередні періоди, коли виконавцем послуг було «Київенерго», та здійснити перерахунок, якщо має місце некоректне нарахування», – пояснив Щербина.

Керівник ЦКС також наголосив, що наразі немає потреби споживачам укладати нові договори з КП «Київтеплоенерго». Підприємство застосувало практику публічного договору, що використовується, зокрема, у випадках, коли необхідно укласти угоду з великою кількістю споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua