Horizon Robotics встановить в Китаї 100 млн розумних камер до 2020 року


Horizon Robotics встановить в Китаї 100 млн розумних камер до 2020 року

Засновник китайського стартапу Horizon Robotics Юй Кай розробляє чіпи штучного інтелекту, які будуть використовуватися в автономних транспортних засобах і для розпізнавання облич. До 2020 року він планує підключити більш ніж 100 млн смарт-камер і оснастити 30 млн автомобілів новими процесорами, повідомляє South China Morning Post.

Якщо ви прокотилися на метро в Пекіні або приміряли пару черевиків у бутіку Belle, є ймовірність, що ви були записані камерами спостереження з функцією розпізнавання облич і алгоритмів штучного інтелекту, розробленими Horizon Robotics. Камери відеоспостереження, які працюють на ШІ-чіпах, були встановлені на найбільш жвавих станціях метро в Пекіні.

Камери здатні ідентифікувати 200 різних облич одночасно в режимі реального часу. Технологія Horizon також дозволяє Belle Holdings відстежувати, як багато людей ходить в бутіки, скільки людей приміряє взуття і скільки з них його купує.

Horizon Robotics також працює з німецьким автовиробником Audi і китайською Chongqing Changan над проектами автономних автомобілів. «Наша мета — до 2020 року підключити більше 100 мільйонів смарт-камер і до 2025 року оснастити 30 мільйонів автомобілів нашими процесорами, — каже Юй Кай. — Чіпи вважаються святим граалем для обчислень. Китай пропустив еру персональних комп’ютерів, але в нову епоху штучного інтелекту ми зможемо створити чіпи і процесори для управління ШІ-обчисленнями».

Horizon Robotics отримав більше $1 млрд інвестицій і націлений на те, щоб, за словами Юй Кая, стати «Intel в епоху ШІ», розробляючи процесори, які дозволяють виробникам впроваджувати розумні алгоритми в багато типів пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування