ШІ від Microsoft намалював птаха за текстовим описом


ШІ від Microsoft намалював птаха за текстовим описом

Малюнок виглядає на диво точним і схожий на фотографію, враховуючи, що алгоритм не шукав вже існуюче зображення в базі даних, а створив його самостійно.

«Якщо ви підете на Bing і пошукаєте птаха, то отримаєте безліч схожих картинок з птахом, але тут фотографії створюються за допомогою комп’ютера з нуля, піксель за пікселем, — говорить голова дослідницької групи Сяодун Хе. — Ці птахи не можуть існувати в реальному світі — вони всього лише аспект уяви нашого комп’ютера».

Хоча нинішня форма цієї технології малювання неідеальна, неважко уявити собі майбутнє, де вона може функціонувати як помічник художників і дизайнерів інтер’єру або інструмент для поліпшення фотографій на основі голосового введення. У Microsoft йдуть далі і бачать застосування свого алгоритму в анімаційних фільмах, створених комп’ютером виключно за сценарієм.

Команда почала дослідження в галузі комп’ютерного зору й обробки природної мови за допомогою CaptionBot, ШІ-системи, яка автоматично створює підписи до фотографій. Потім дослідники створили систему, що відповідає на запитання, пов’язані із зображеннями під назвою SeeingAI, яка може бути корисною для сліпих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua