Англійська MoneyMailMe Ltd повідомила про плани щодо випуску картки з криптовалютами в Києві


Англійська MoneyMailMe Ltd повідомила про плани щодо випуску картки з криптовалютами в Києві

Компанія MoneyMailMe Ltd (Великобританія) має намір до 2018 року відкрити в Києві Mоdex Lab – бізнес-інкубатор і техно хаб, повідомив генеральний директор і засновник компанії MoneyMailMe Ltd Міхай Івашку (Mihai Ivascu).

“Одним з основних аспектів розвитку компанії є створення Mоdex Lab в різних країнах, і Україна є однією з основних локацій. Плануємо відкрити в Києві Mоdex Lab в наступному році”, – сказав М. Івашку.

На прес-конференції у вівторок М. Івашку повідомив про плани щодо випуску картки з криптовалютами.

“У другому кварталі 2018 року буде випущена картка з криптовалютами, і ця програма, в тому числі, буде доступна на території України”, – сказав він.

Додаток MoneyMailMe являє собою інтерактивний чат з можливістю відправляти грошові перекази в режимі реального часу будь-яким учасникам мережі під час розмови або онлайн-листування. Платформа функціонує в США, Канаді, ЄС, країнах Латинської Америки і Африки. Сервіс дає можливість здійснювати перекази в шести валютах: доларах, євро, англійських фунтах стерлінгів, швейцарських франках, польських злотих і південно-африканських рендах. Найближчим часом буде введена послуга переказів в криптовалюті.

Компанія MoneyMailMe Ltd заснована в 2015 році, входить в The Global Fintech Association і має представництва в Лондоні, Монако та Бухаресті

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua