Майнери біткойнів переїдуть у США


Майнери біткойнів переїдуть у США

Зниження вартості сонячної енергії призведе до того, що майнери біткойнів поступово будуть переїжджати з Китаю в США. Про те, як енергетика змінить розклад сил на ринку видобутку криптовалюти, в колонці Greentech Media розповідає експерт в галузі права щодо відновлюваних джерел енергії Тем Хант.

На сьогоднішній день тільки компанія Genesis Mining і деякі інші оператори використовують геотермальну енергію в Ісландії для видобутку біткойнів. На думку Ханта, видобуток біткойнів з використанням сонячної енергії може стати більш вигідним. З терміном окупності в один-два роки, вони матимуть дохід з майже нульовими поточними витратами ще 25 років і більше.

У США існують можливості для використання дуже дешевої, а в деяких місцях і безкоштовної енергії. Більше того, її можна навіть продавати назад в мережу, що ще більше підвищить рентабельність видобутку. У сценарії негативного ціноутворення мережа отримує занадто багато енергії, і оператор повинен або тимчасово закрити деякі електростанції, або заплатити споживачам електрики за перевищення потужності і таким чином уникнути зупинки станцій.

На думку експерта, майнери можуть отримувати додатковий дохід двома способами. По-перше, за рахунок негативного ціноутворення, яке дає можливість заробити до двох центів за кіловат-годину. По-друге, за рахунок використання цієї потужності для видобутку біткойнів, які можуть давати дохід в 25-50 центів за кіловат-годину або більше, якщо ціна криптовалюти зростатиме.

Такий підхід дозволяє біткойн-майнерам в залежності від ринкової ситуації або використовувати енергію для видобутку криптовалюти, або продавати електрику іншим споживачам. Це знижує ризик втрати інвестицій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua