0 800 307 555
0 800 307 555

На депозитах у банках лежить 13,5 млрд грн коштів місцевих бюджетів


На депозитах у банках лежить 13,5 млрд грн коштів місцевих бюджетів

Президент України Петро Порошенко заявляє, що на депозитах у банківських установах станом на 1 вересня 2017 року лежало 13,5 млрд грн коштів місцевих бюджетів.

“Не всі (місцеві влади – ред.) зорієнтувалися, як розпорядитися грошима, і станом на 1 вересня 13,5 млрд грн лежать не депозитах у комерційних банках замість того, щоб працювати на людей, забезпечувати розвиток територіальної громади”, – сказав президент, виступаючи з щорічним зверненням у парламенті в четвер.

П. Порошенко зазначив, що частка місцевих бюджетів у загальному зведеному державному бюджеті наближається до 50%.

За його словами, кошти, які надходять до місцевих бюджетів, повинні використовуватися на розвиток територій, зокрема, об’єктів інфраструктури та соціальної сфери.

Так само президент зазначив, що зараз ведеться обговорення про передачу об’єднаним територіальним громадам повноважень управління землями, що знаходяться за межами населених пунктів.

Нагадуємо, що на порталі Finance.UA працює спеціальна програма Бонус до депозиту. За її допомогою можна суттєво збільшити процентну ставку за вкладом!

Як це зробити? Лише три кроки:

1. Заходьте на сторінку Бонус до депозиту від Finance.UA.

2. Обирайте зручну для Вас програму від банків у гривні, доларах або євро.

3. Оформляйте заявку на сайті!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua